Ініціатива Президента «Велике будівництво» має колосальний позитивний вплив на економіку, – Денис Шмигаль

Завдяки програмі Президента «Велике будівництво» в областях реалізовано значно більше інфраструктурних проектів у порівнянні з попередніми роками, програма охоплює фактично кожну громаду в Україні. Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив у «Суботньому інтерв’ю» на Радіо Свобода.

«Це найважливіший проект, який дозволив економіці м’якше пройти період коронакризи минулого року. Це інвестиції в економіку, які створили значний мультиплікативний ефект та допомогли втриматися бізнесу. Вважаю, що це показовий проект, який дає нам змогу вийти на зростання ВВП в умовах світової кризи», — сказав Прем’єр-міністр.

Також Денис Шмигаль зазначив, що програма «Велике будівництво» позитивно впливає на зростання середньої заробітної плати.

«Середня зарплата в Україні цього року перевищила 500 доларів. Ми плануємо й надалі нарощувати темпи інвестицій в Україну й темпи зростання добробуту людей», — додав очільник Уряду.

Денис Шмигаль також зазначив, що за ініціативи Володимира Зеленського розпочато масштабний проект з оновлення залізничної інфраструктури «Нова українська залізниця». Окрім оновлення рухомого складу «Укрзалізниці», відбувається електрифікація низки ділянок, завдяки чому Черкаси та Житомир зможуть отримати швидке залізничне сполучення з Києвом. Крім того, за словами Глави Уряду, заплановано низку інших подібних проектів.

«У мене завжди було питання, чому люди з обласних центрів не мають прямого сполучення зі столицею. Я сам в дитинстві їздив до Черкас, і тоді не розумів, чому так, чому я маю десь пересаджуватися або їхати автостопом, на автобусах добиратися і так далі?» — зазначив Прем’єр-міністр.