Львівщина перевиконує плани находження податків

_1619788887_613x321_3_0_nw

За інформацією департаменту фінансів, Львівщина перевиконала чотиримісячний план надходження податків до загального фонду бюджету.

До того ж цього досягнуто за день до завершення квітня. З урахуванням вчорашніх 177 млн грн на сьогодні плановий показник перевиконано вже на 0,6% або 35 млн грн.

Востаннє завчасне виконання планів по області було ще за перший квартал минулого року.

Додамо, на сьогодні Львівщина подолала планку надходжень до загального фонду бюджету у 6 млрд грн. Торік таке сталося лише 19 травня.

Розповісти у соціальних мережах

Комісія облради підтримала питання щодо надання Трускавцю статусу курорту державного значення
Місцевим бюджетам виділять 68 млн грн на придбання ноутбуків для шкіл
Захист постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – серед пріоритетів роботи департаменту соцз...