Історичні події у великій дружбі польського та українського народів

Сьогодні Україну відвідав президент Польщі Анджей Дуда Andrzej Duda. Він став першим іноземним лідером, який виступив у Верховній Раді після вторгнення росії.

Польський президент висловив свою підтримку українському народу та вкотре запевнив, що українці та поляки – побратими!
Ми вдячні полякам за потужну гуманітарну та емоційну підтримку України під час війни. Цінуємо!
Сьогодні президент України Володимир Зеленський анонсував, що ініціюватиме надання громадянам Польщі особливого статусу в Україні.
Також глави двох держав домовилися про спрощення перетину кордону між нашими країнами.
Також Володимир Зеленський присвоїв польському місту Жешув звання «Місто-рятівник» – за допомогу українцям!
російському агресору не вдалося відвернути від України світ – ця війна лише загартувала нас і об’єднала усі цивілізовані країни у боротьбі за свободу та справжні цінності.
Разом – до перемоги!