З ініціативи голови Львівської РВА Христини Замули відбулася нарада щодо співпраці у наданні якісних соціальних послуг мешканцям району

У ній взяли участь начальник відділу розвитку надання адміністративних послуг управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА Галина Тупісь, заступники голів територіальних громад, керівники ЦНАПів та управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Заступник голови Львівської РВА Андрій Ковальський наголосив на важливості надання оперативних та якісних соціальних послуг населенню, адже курс на децентралізацію передбачає максимальне наближення послуги до отримувача. Зокрема – у теперішній час.

Відтак, є перелік соціальних послуг, надання яких має забезпечувати ОТГ.

На зустрічі також обговорили реєстрацію та надання допомоги ВПО, наповнення бази даних «Соціальна громада», логістику видачі посвідчень багатодітним сім’ям.

За підсумками наради запланували організувати спільні навчання за участю управління з питань цифрового розвитку ЛОВА з ЦНАПами територіальних громад Львівського району.