k2FtbBdWr1

Іван Собко привітав переможців Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

У I етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» за компетенцією «Зварювальні роботи» брали участь учні випускних груп віком від 18 до 22 років, які отримують первинну професійну підготовку.

Сьогодні переможців привітав заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко та вручив дипломи та цінні подарунки.

“Фінансування закладів профтехосвіти має бути належним. Усі кошти, які надходять, ми спрямовуємо цільово на розвиток науково-практичних центрів і професійно-технічної освіти. За останні два роки відкрили понад десяток науково-практичних центрів із новими можливостями та сучасним обладнанням. У них наші випускники мають  змогу отримати практичні навики, що є важливим у подальшій діяльності. Ми багато будуємо доріг, здаємо в експлуатацію школи і лікарні, але важливо пам’ятати, що основне – це людина. Необхідно вкладати кошти у її розвиток. Ми працюємо, щоб діти мали комфортні умови навчання,  хороших педагогів.  Не потрібно соромитись робітничих професій, бути зварювальником – це престижно. Якщо людина має можливість вчитись на якісному обладнанні, то вона стає хорошим фахівцем”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА.

Іван Собко наголосив, що на наступний рік планується збільшення фінансового ресурсу і на науково-практичні центри, і на профтехосвіту загалом.

“Зараз працюємо над проектом обласного бюджету на наступний рік.  На професійно-технічну освіту плануємо закласти вдвічі більше коштів, аніж торік.  Сподіваємось, що й усі стрічки у державному бюджеті на розвиток цього освітнього напряму теж будуть збільшені. Наша позиція – це ефективне освоєння коштів. Вітаю щиро переможців, усі робітничі професії є надзвичайно затребуваними. Працюйте, наполегливо вчіться, не важливо, яке місце ви займаєте у конкурсах, важливо, щоб ви любили те, що робите і вдосконалювались у цьому”, – додав Іван Собко.

Зазначимо, учасник, що посяде 1 місце візьме участь у ІІ етапі Конкурсу (на регіональному рівні) та позмагається за перемогу з учасниками з інших областей.  Переможець ІІ етапу представлятиме Україну на міжнародному рівні.