Керівникам територіальним громад наголосили на необхідності пришвидшення темпів вакцинації населення від Covid-19

У низці країн, зокрема, Португалії, Великій Британії, Іспанії тощо, останніми тижнями відзначається ріст захворюваності на Covid-19. Цілком очікувано що до трьох тижнів така ситуація може початися і в Україні. Тож допоки наявна відносна стабілізація захворюваності, цей період необхідно максимально використати для проведення профілактики коронавірусу, зокрема, наростити темпи вакцинації населення.

Про це на селекторній нараді з керівниками територіальних громад Львівщини доповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«На Львівщині діє 175 пунктів щеплень і 41 бригада. Показник кількості щеплень за добу в області вже – більше 6500 вакцинацій. Покращення показників фіксують у Стрийському, Львівському (без Львівської ТГ), Червоноградському районах», – зазначив Орест Чемерис.

Він також відзначив проведену за останній тиждень роботу з вакцинальної кампанії у Дрогобицькому районі, де раніше кількість провакцинованих за добу складала 193 особи, станом на сьогодні –  581. У Самбірському районі  наголосили на необхідності врахування особливостей території та організації виїздів вакцинальних бригад безпосередньо на місця.

«У промоційному плані тема вакцинація повинна бути пріоритетною і має висвітлюватися на всіх можливих ресурсах, які є у розпорядженні територіальних громад – веб-сайтах, офіційних сторінках у соцмережах, у місцевих виданнях. Інформація про види вакцини, графік роботи центрів вакцинації має бути доступною та зрозумілою для людей. За кожним районом області закріплений координатор, до якого можна звертатися з питань отримання вакцини та навчання бригад. Уся вичерпна інформація, роз’яснення доступні на порталі Мінохорони здоров’я про вакцинацію. Закликайте мешканців щепитися зараз, ще до спалаху чергової хвилі ковіду», – наголосив профільний заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.