«У Стрийському районі, де налічується 14 територіальних громад, вже функціонує 10 служб у справах дітей», – Володимир Лис

У Стрийській районній державній адміністрації провели робочу нараду з питань координації діяльності служб у справах дітей у Стрийському районі, на якій обговорили питання щодо усиновлення дітей, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, розвитку патронатних сімей, забезпечення житлом дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Робота місцевих служб у справах дітей організована якісно і правильно – керівництву Стрийської РДА вдалося зберегти всі робочі місця, які були до реформи децентралізації, та, відповідно людський потенціал. Коефіцієнт створення служб – дуже високий, адже у Стрийському районі, де налічується 14 територіальних громад, вже функціонує 10 служб у справах дітей. Під час наради  ми розібрали конкретні випадки допомоги дітям у кризових ситуаціях та напрацювали заходи, які вживають у таких випадках в першу чергу», – зазначив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Нарада відбулася за участі голови Стрийської РДА Богдана Янка та профільних працівників РДА та Львівської облдержадміністрації, директора Львівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослава Бордіяна.