Термін подачі заявок для участі у навчальній програмі «Нові можливості громад в управлінні землями» подовжили для керівників та землевпорядників територіальних громад до 28 листопада включно, – повідомляють в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Навчальна програма розпочата у рамках проєкту «Підтримка  громад  в  управлінні землями», який реалізується Громадською спілкою “УкрГео” за договором субгранту з компанією Кімонікс Інтернешнл Інк., за сприяння Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Основними тематичними напрямками програми є землеустрій, містобудування, топографія, ГІС та практичне застосування, що розроблені з урахуванням визначальних змін, які відбулися в земельному та містобудівному законодавстві. Метою проєкту є підтримка органів місцевого самоврядування територіальних громад в імплементації новітніх вимог законодавства та впровадженні сучасних методологій у сфері управління земельними ресурсами.

Керівництво громад дізнається:

– як сформувати стратегічне бачення розвитку території громади та визначити її інвестиційну привабливість;

– які джерела геопросторових даних необхідні для прийняття обґрунтованих рішень;

– які документи потребує громада для якісного управління ресурсами громади;

– як збільшити доходи до місцевого бюджету;

– як залучити ресурси для планування розвитку своєї території.

Землевпорядники громад здобудуть практичний досвід:

– впровадження вимог новітнього земельного законодавства;

– ефективного виконання повноважень ОМС у сфері управління земельними ресурсами;

– застосування рішень комплексного плану громади в управлінні землями;

– використання сучасних геоінформаційних технологій для прийняття рішень.

Відтак, запрошують очільників та фахівців з управління земельними ресурсами територіальних громад області, які ще не долучилися до проєкту, подати заявку на конкурс для участі в проєкті, попередньо:

– зареєструвавшись за посиланням: https://education.geoportalua.com/

-долучившись до профільного чату для керівників: https://invite.viber.com/?g2=AQBdrv2zNuMB6k4kp%2B%2FLQNDJ%2B5Pe6iaRO7uq%2FBOnVEiO7D%2Fd5xI7A%2FrJkbwzxON5&lang=uk та землевпорядників: https://invite.viber.com/?g2=AQBU3pKvgvD2Xk4o0AI3y2OLbVu8xTFQWCCIKf1gQwRybbwZXyeoB8hfEk0xEft2&lang=uk.

У разі виникнення питань звертайтесь за телефоном 067-167-67-17 та електронною адресою project@ukrgeo.ua.