Понад 13 млрд грн ПДФО надійшло до бюджету області у 2021 році: перелік найбільших платників

У 2021 році до бюджету області надійшло 13, 246 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Традиційно найбільшим платником є регіональна філія „Львівська залізниця”. Вона перерахувала бюджету 507 млн грн ПДФО (майже 3 % загальнообласної суми).

Понад 100 млн грн кожний внесли до бюджету податку наступні суб’єкти господарювання: ТзОВ „ОККО-Драйв”, ДП „Львіввугілля”, ТзОВ „Леоні Ваерінг”, ПрАТ „Львівобленерго”, ТзОВ „Бадер Україна”, ПАТ „Львівгаз”.

Порівняно з 2020 роком більш як удвічі збільшили обсяги сплаченого податку ТзОВ „ОККО-Драйв”, ТзОВ „Стрийнафтогаз”, ТзОВ „Глобаллоджик Україна”, ТзОВ „ТД Сокме”, ТзОВ „Українські інформаційні технології”, ДП „Бродівське лісове господарство”, ТзОВ „Сайтайм Україна”, ТзОВ „Руш”.