ККЦ міста Кам’янка-Бузька продовжує допомагати соціально незахищеним громадянам

Консультативно-координаційний центр міста Кам’янка-Бузька,який діє при Львівській РДА, продовжує допомагати усім хто цього потребує! До нас звертаються громадяни з категорії ВПО та місцеві мешканці громад, яким потрібна допомога і підтримка.

🗓️ Сьогодні в ККЦ м.Кам’янка-Бузька представники БФ “Карітас Золочів УГКЦ”видали певним категоріям переселенців,які мешкають на території громади,допомогу. 40 внутрішньо переміщених осіб отримали:засоби гігієни,благодійні гарячі обіди, памперси для дітей і людей поважного віку.

✔️ Юрист від Данської ради у справах біженців надавав юридичні консультації ВПО та громадянам територіальних громад Львівського р-ну.

Мобільною медичною бригадою БО Прем”єр Уржансу проводився виїзний прийом та огляд лікарями внутрішньо переміщених осіб у соціальному житлі с.Неслухів Новояричівської ТГ,та у місці тимчасового проживання-Ліцеї Рава-Руської ТГ, здійснювалися видача безкоштовних ліків та консультації психолога.

✔️ Крім цього, працював психолог від організації “Людина в біді”, яка теж надавала безкоштовну психологічну допомогу особам,які через воєнні дії, покинули свої домівки та проживають зараз у Львівському районі.

Для отримання усіх доступних видів допомог необхідно заповнити анкету перейшовши за посиланням https://cutt.ly/mXDsW14 або відвідавши ККЦ Львівського району за адресами:

м. Городок, Львівська 1 А ; тел.: 067 471 0719.

м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27; тел.: 067 470 0560.

м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4; тел.: 067 471 0614.

Телефон гарячої лінії 112