Велике будівництво: у Давидові відкрили реконструйований басейн

Розвиток фізичної культури та спорту неможливий без створення належної матеріально-технічної бази. Відсьогодні у дитячо-юнацькій спортивній школі «Тризуб» Давидівської територіальної громади можуть оздоровлюватися і займатися плаванням у новому басейні близько 150 вихованців.

Реалізація проєкту складалась із:
– загально-будівельних робіт (проведення зовнішнього та внутрішнього оздоблення; утеплення фасаду; заміна віконних та дверних блоків; улаштування підлоги, даху, стін та перегородок);
– улаштування інженерних мереж (вентиляція, водопостачання та водовідведення, електроосвітлення, опалення);
– реконструкції двох басейнів: один басейн (25х8,5 м) – навчально-тренувальний для навчання плавання та оздоровчих занять для дорослого населення; другий басейн для навчання плавання молодшого та середнього шкільного віку (10х6 м).
Реконструйований об’єкт дасть змогу проводити заняття з плавання та спортивні змагання з різних видів спорту.