k2FtbBdWr1

Кластер «ГорбоГори» презентує п’ять туристичних маршрутів

Проєктом «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера «ГорбоГори» передбачено прокладання п’яти  туристичних маршрутів, що проходитимуть територією кластеру.

«Сьогодні ми презентуємо туристичні маршрути, розробка та маркування яких є важливою складовою реалізації проєкту. На території, які охоплює кластер, працюють велика кількість фермерів, більшість з яких дрібні фермери, які виготовляють різноманітну та якісну сільськогосподарську продукцію. Туристи та відвідувачі зможуть не тільки помилуватися чарівними околицями цієї місцевості, але й відвідати господарства місцевих фермерів, ознайомитись зі специфікою сільської праці, скуштувати та придбати їхню продукцію», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний. Він також додав, що об’єднанню зусиль дасть змогу скоротити ланцюг посередників між виробником і кінцевим споживачем та з’єднати їх напряму.

«Розроблені 5 туристичних маршрутів – 2 велосипедних, 2 пішохідних та ще один кінний, увійдуть в обласну мережу туристичних шляхів, як складову національних. Таким чином, продукти проєкту матимуть більшу промоційну можливість, що своєю чергою збільшить відвідуваність нашого краю гостями та туристами» – висловив свою думку керівник ГО «Клуб велотуристів друзів природи «Рух», Анатолій Яремчишин.

Довідково:

Проєкт «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера «ГорбоГори» передбачає будівництво туристично-інформаційного центру з магазином і фермерською кав’ярнею в с. Липники; туристичного кемпінгу «Агросадиба» в с.Раковець; туристичного кемпінгу Центр «Місто майстрів» в с.Виняви; закупівлю сільськогосподарської та автомобільної техніки, прокладання туристичних маршрутів тощо. Цьогоріч на реалізації проєкту з державного бюджету надійшли кошти в сумі 14 млн 873 тисяч гривень.