Комісія Львівської РДА надала рекомендації організаціям боржникам щодо погашення заборгованості із заробітної плати

Сьогодні, 3 травня,  у Львівській районній державній адміністрації  відбулось засідання районної  комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Це питання є пріоритетним на загальнодержавному рівні і залишається на сьогодні одним із найгостріших соціальних завдань.

Члени комісії наголосили керівникам підприємств боржників на важливості дотримання вимог чинного законодавства про оплату праці та акцентували увагу на тому, що у разі порушення встановлених строків виплати заробітної плати підприємства, установи і організації всіх форм власності притягуються до відповідальності.

Також організаціям-боржникам надано відповідні рекомендації щодо активізації роботи задля погашення заборгованості з виплати заробітної плати та недопущення її зростання з чіткими термінами її погашення.