Комісія екології Львівської облради підтримала створення дендрологічного парку «Львівська Софіївка»

Вчора, під час засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради розглянули питання щодо проєкту створення дендрологічного парку місцевого значення «Львівська Софіївка», який подано Львівською обласною державною адміністрацією.

Дендрологічний парк «Львівська Софіївка» – це:

• 1,426 га в межах міста Львів;
  • територія КЗ ЛОР Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (ЛОЦЕНТУМ);
  • комплекс, який має історичну, культурну та природоохоронну цінність.

Земельна ділянка, яка входить до проєктованого заповідного об’єкту, перебуває у постійному користуванні Львівської обласної ради з цільовим призначенням – обслуговування будівель і споруд Львівського обласного дитячого еколого-натуралістичного центру.

«Комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради підтримала питання створення природоохоронного об’єкта у місті Львів. Тепер проєкт розглядатимуть юристи, а опісля – депутати сесії Львівської обласної ради», – зазначила заступниця директора департаменту екології та природніх ресурсів Львівської ОДА Оксана Війтик.