“Конституція дала українцям «дорожню карту» на шляху в цивілізоване майбутнє”, – Максим Козицький

Сьогодні, 28 червня,  Львівщина урочисто відзначає 25 -у річницю Дня Конституції України.

Участь в урочистостях взяли представники влади, військовослужбовці, мешканці та гості міста.

Заходи розпочали з церемонії підняття Державного Прапора України.  Опісля, усі спільно вшанували пам’ять українського політика, публіциста, провідника українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х — 90-х років, Героя України В’ячеслава Чорновола та виконали Державний Гімн України.

Під супровід оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, сформувавши одну колону, учасники заходу пройшлися вулицями міста до площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку.

Відтак, до пам’ятника Кобзареві поклали квіти та виконали патріотичні пісні.

“25 років тому відбулася історична подія в житті нашої держави – Верховна Рада України прийняла Конституцію України. Основний документ дав українцям «дорожну карту» на шляху в цивілізоване майбутнє. Будуючи майбутнє нашої держави, ми маємо пам’ятати, що дотримання Основного закону має бути нормою повсякденного життя. Адже шлях, яким рухається наша держава і суспільство, залежить і від особистої відповідальності та небайдужості кожного українця», – зазначив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Також він додав,  що вибір українців – бути частиною демократичного світу. І сьогодні Україна впевнено тримає стратегічний курс щодо євроатлантичної інтеграції, який закріплений у Конституції.

“Нехай же в цей святковий та важливий для нашої держави день в кожного українця міцніє почуття гордості за свою країну. Бажаю, щоб мир і злагода, добробут і затишок панували у кожній родині, а наснага та невичерпна енергія до праці на благо нашої держави сприяли подальшій розбудові України на основах європейської демократії”, – наголосив очільник області.

Довідково:

День Конституції України — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України того ж дня 1996 року.