Консультативно-координаційні центри у Львівському районі продовжують надавати допомогу внутрішньо переселеним українцям

Станом на сьогодні у Центрах зареєстрували 569 анкет від внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території району та потребують допомоги.

Завдяки співпраці з психологом Мальтійська служба допомоги, юристом Датської ради з питань біженців, медиками «Прем’єр Уржанс», організаціями Право на захист, «Карітас Стрийської та Сокальської епархії», Норвезька рада у справах біженців в Україні – правова допомога у центрах надали допомогу:

юридичну – 130 особам;

психологічну – 100 особам;

гуманітарну – 339 особам;

Нагадуємо, що на Львівщині з ініціативи очільника Львівської ОВА Львівська обласна державна адміністраціяМаксим Козицький діють консультативно-координаційні центри для ВПО, кординаторкою яких є Галина Бордун.

У центрах можна отримати юридичну, психологічну, соціальну та міжнародну допомогу.

У Львівському районі консультативно-координаційні центри допомоги ВПО працюють за такими адресами:

м. Городок, майдан Гайдамаків, 5; тел.: 067 471 0719.

м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27; тел.: 067 470 0560.

м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4; тел.: 067 471 0614.

Усі послуги можна отримати після заповнення анкети:

#консультативно_координаційні_центри_Львівщини

Львівська районна державна адміністрація