Кожна людина, яка потребує забезпечення протезуванням, може розраховувати на підтримку держави

Протезування в Україні є безоплатним, а команда Міністерства працює над тим, щоб зробити цей процес зручним та максимально доступним.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю (ФСЗОІ), який, в т.ч., відповідає за адміністрування процесу забезпечення громадян допоміжними засобами реабілітації, провадить проактивну комунікацію з українцями, які можуть потребувати протезування.

Наразі налагоджено співпрацю між медичними закладами, Національною службою здоров’я та Фондом для отримання даних про людей з ампутаціями. 📞 Таким чином, працівники Фонду можуть звертатися телефоном до пацієнтів після ампутацій і уточнювати їх дані та потребу у наданні допомоги щодо протезування.

Це дасть можливість постраждалим отримати максимум інформації про державну програму протезування, з’ясувати алгоритм дій, перелік необхідних документів та обрати протезне підприємство.

Прагнемо забезпечити швидке, доступне і якісне протезування, тому будемо вдячні за зворотній зв’язок з фахівцями ФСЗОІ.

Важливо! Фахівці ФСЗОІ НЕ ЗБИРАЮТЬ персональні дані громадян. У жодному разі нікому не потрібно їх надавати, особливо – дані фінансового характеру!