k2FtbBdWr1

«Культура – це індикатор розвитку нації», – Максим Козицький

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький за вагомий особистий внесок у розвиток галузі культури та високий професіоналізм нагородив культурних діячів області. 

Дещо пізніше офіційного Дня працівників культури та народних майстрів, який святкуємо в листопаді, державні нагороди від імені Президента України та почесні грамоти Львівської обласної державної адміністрації вручили через «червону зону», яка на Львівщині тривала до 7 грудня.

З вітальним словом виступив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

«Культура – це основа всього та індикатор розвитку нації. Ми маємо, чим гордитися, адже саме наша культура відображає багатство та душу нашої нації. Нас у світі впізнають саме по нашій самобутній пісні, багатому фольклору та давнім традиціям, які формувалися не одну сотню років. Я гордий, що народився у Львові, адже тут панує середовище, яке зберегло та далі формує культуру української нації», – сказав Максим Козицький.

Зокрема, нагородили:

  • Ріпу Катерину Юріївну – методиста вищої категорії Методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури при департаменті з питань культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації
  • Охріма Андрія Романовича – директора КЗ ЛОР Львівський музичний фаховий коледж імені С.П. Людкевича
  • Чумака Юрія Вікторовича – в. о. директора КЗ ЛОР Дрогобицький музичний фаховий коледж ім. В. Барвінського
  • Винницьку Лілію Ігорівну – артистку розмовного жанру КЗ ЛОР «Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика»
  • Камінського Віктора Євстахійовича – проректора з наукової роботи Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка, композитора, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка
  • Савко Надію Миколаївну – в. о. директора Центру народної творчості дітей та юнацтва Галичини

Також до привітань долучилися заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Ірина Гаврилюк і заступниця директорки Тетяна Плугатор.

Супроводжував захід академічний інструментальний ансамбль «Високий замок».