Лінія зв’язку швидкої медичної допомоги “103” не працювала близько півгодини. Станом на зараз роботу повністю відновили. Однак відділ автоматизованої системи управління Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастрф з’ясовує причини несправності.
Як зазначили в пресслужбі цієї установи, мешканці окрім “103”, можуть звертатись за мобільними номерами: (093)0797291, (067)7994677, (093)0797292, (067)7994754.
Про причини несправності лінії зв’язку швидкої медичної допомоги “103” поінформують на офіційній сторінці Центру екстреної медичної допомоги у Фейсбуці.
Ще більше новин:
Мінцифри: Понад 7 тисяч державних закладів надаватимуть українцям сервіс за новими стандартами
Понад 80% об’єктів житлово-комунального господарства області готові до опалювального сезону
На Львівщині триває опитування серед мешканців задля покращення роботи структурних підрозділів Львів...
Оголошено конкурсний відбір проєктів, які можуть реалізовуватись за кошти ДФРР у 2022 році
В області завершилась Літня школа зі збереження пам’яток культурної спадщини
Відбулось перше засідання міжрегіональної робочої групи при Державній регуляторній службі