Лісівники Львівщини підбили підсумки ялинкової кампанії 2021-2022 років

Завершилася ялинкова кампанія 2021-2022 років на Львівщині. Лісівники Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства підбили підсумки своєї передноворічної роботи.

Протягом ялинкової кампанії 2021-2022 років лісогосподарськими підприємствами Львівщини реалізовано 5,3 тисячі новорічних ялинок.

Реалізація новорічних ялинок в лісогосподарських підприємствах здійснювалась зі спеціальними бирками та самоклеючими стрічками, які містять інформацію про походження новорічних ялинок.

Для організованого проведення цьогорічної ялинкової кампанії та запобігати випадкам незаконної заготівлі та реалізації новорічних ялинок залучили співробітників національної поліції та Державної екологічної інспекції у Львівській області.

До адміністративної відповідальності притягнуто 43 порушники, на яких накладено штрафів в сумі понад 20 тисяч грн. Загалом ялинкова кампанія на Львівщині пройшла організовано. Вжитими заходами вдалось запобігти фактам масового незаконного вирубування новорічних ялинок.