Львівщина долучилась до фотофлешмобу «Місцями Великого будівництва»

До 30-ої річниці Дня Незалежності розпочали фотофлешмоб «Місцями Великого будівництва».  Відтак, колективи Служб автомобільних доріг в областях роблять фото з державним прапором на відновлених об’єктах дорожньої інфраструктури.

Як проінформували у Службі автомобільних доріг у Львівській області, фото з синьо-жовтими прапорами зробили на Дорозі Єдності, що є флагманом президентської програми. Цього року до 30 річниці Незалежності України автошляхи М-04 та М-12 були об’єднані у єдиний маршрут М-30 Стрий – Ізварине.

“Майже 1 400 кілометрів з’єднають Захід та Схід найдовшою дорогою країни. Її відновлення по всій протяжності є пріоритетом для нас. У Львівській області до кінця року буде відремонтовано 43 кілометри автошляху М-30. Доєднуйтеся до флешмобу «Місцями Великого будівництва» та діліться вашими фото на відновлених об’єктах у вашому регіоні у коментарях”, – зазначили у Службі автомобільних доріг у Львівській області.