k2FtbBdWr1

Львівщина отримала чергову партію вакцин «Comirnaty»

Сьогодні в область доставили 45 630 доз мРНК-вакцини «Comirnaty». Над розробкою цієї вакцини працювала німецька біотехнологічна компанія BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer».

Інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА.

«В області є достатня кількість вакцин, необхідне лише бажання прийти та провакцинуватись. Для цього на Львівщині створені 188 пунктів щеплень та 28 центрів вакцинації населення.

З часу першої розробки, завдяки вакцинам досягнуто великих успіхів у запобіганні та контролі хвороб, тому наявність вакцин під час еволюції пандемії коронавірусу це вагома перевага. Однак, щоб вакцини забезпечували безпеку цілих спільнот, їх має використовувати велика частина населення. І зараз вагання щодо вакцинації є однією з основних загроз подолання пандемії та її наслідків. Щеплення рятує життя, вірус його забирає. Вибір очевидний», – зазначив директор департаменту Орест Чемерис.

Нагадаємо, що за минулу добу в області захворіло 1880 осіб, 350 госпіталізували. Найбільше хворих виявили у Львівському, Червоноградському та Стрийському районах.

На даний час, у лікарнях області знаходиться 3131 особа, таким чином завантаженість лікарень становить 63,88%. Досить складна ситуація спостерігається у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні, Стебницькій міській лікарні, Кам’янка-Бузькій лікарні, Новояворівській районній лікарні 1 імені Юрія Липи, Перемишлянській лікарні, Жовківській лікарні, Самбірській лікарні та Буській лікарні.

Загалом на Львівщині станом на сьогодні провели 1 092 465 щеплень (з них – 443 080 другою дозою).