Львівщина продовжує лідирувати за Програмою 5-7-9%

Львівщина залишається у трійці лідерів серед областей України з реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Про це інформує Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Окрім Львівщини високі показники результативності вже традиційно демонструють також Харківська та Київська області.

В області кредити видають 9-ть банків-учасників програми. Серед видів діяльності по сумах виданих кредитів переважає галузь сільського господарства, оптової та роздрібної торгівлі, переробна промисловість. За цілями кредитування – кредити на оборотний капітал в рамках антикризового пакету, рефінансування, зростає кредитування на інвестиційні потреби.

Загалом від старту програми в Україні банки-учасники вже видали 13 659 кредитів на загальну суму понад 33,6 млрд грн. З них 15 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик, 5 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 13,6 млрд грн в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів під 0%.

Наразі Фонд розвитку підприємництва уклав угоди про співробітництво вже з 29 банками: АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «БАНК АЛЬЯНС», АТ «КРЕДОБАНК», ПАТ «БАНК ВОСТОК», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ТАСКОМБАНК», АТ «Альфа-банк», АТ «КБ «ГЛОБУС», АТ «МЕГАБАНК», АТ «ПОЛІКОМБАНК», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», АТ «ОТП Банк», АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК», АТ «АГРОПРОСПЕРІС БАНК», АТ «ПРОКРЕДІТ БАНК», ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК», АТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ», ПАТ «МТБ БАНК», АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ», АО «АСВІО БАНК», АТ КІБ, АТ МетаБанк, АТ «Банк Південний», АТ «АБ «РАДОБАНК».

Докладніше про те як приєднатися до програми читайте за посиланням.