Стартує конкурс інвестиційних проєктів для представників малого бізнесу

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 роки (далі- Програма) розпочинає конкурс інвестиційних проєктів.

Відповідно до умов Програми, суб’єктам мікро- та малого підприємства з обласного бюджету відшкодовуватиметься частина відсоткової ставки за кредитами, отриманими в банках, що уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.

Для участі в конкурсі на отримання відшкодування відсотків за кредитами може звернутися суб’єкт господарювання, який здійснює активну господарську діяльність неперервно не менше ніж 24 місяці та працює в межах видів діяльності згідно із КВЕД 2010:

– розділу 16 «Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння»;
– розділу 31 групи 31.0 «Виробництво меблів» (крім класу 31.03 «Виробництво матраців»);
– розділу 14 «Виробництво одягу»;
– розділу 10 «Виробництво харчових продуктів».

Цілі кредитування, які підпадають під відшкодування відсотків за кредитами:

– придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення;

– модернізація технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;

– впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;

– розроблення нових видів продукції (товарів);

– промоція бізнесу в пошуку нових ринків збуту;

– придбання транспортних засобів виробничого призначення;

– проведення капітального будівництва.

Суб’єкти мікро- та малого підприємництва можуть брати кредит на суму не більше як 2 млн гривень на будь-який термін, проте відсотки відшкодовуватимуться за період не більше ніж 3 років. Відшкодуванню підлягає частина відсоткової ставки за кредитом, що становить 1,5 облікової ставки НБУ на дату підписання Генерального договору з кредитно-фінансовою установою.

Перелік документів на конкурс з отримання відшкодування відсотків за кредитами:

1) інвестиційний проєкт розвитку бізнесу (додатку 1);

2) письмова згода фінансово-кредитної установи щодо надання кредиту;

3) декларація доброчесності учасника (додаток 2);

4) виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР).

5) довідка про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 419, до 20 травня 2021 року.

Зазначимо, департамент економічної політики ЛОДА співпрацює з такими банками: АТ «Ощадбанк», АТ КБ «ПриватБанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», АТ «Кредобанк», АТ «Міжнародний інвестиційний банк», АТ «ОКСІ БАНК».

Детальну інформацію також можна отримати за телефоном: 299-92-79.

1618495566301321_1618843340_1773x1772_1_0