Сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся із головою Державної регуляторної служби України Олексієм Кучером.

У рамках  робочого візиту підписали меморандум про співпрацю  між Львівською облдержадміністрацією, Львівським регуляторним хабом та Регуляторною мапою України.

“Радий вітати на Львівщині голову Державної регуляторної служби України Олексія Кучера. У процесі децентралізації виконавча влада функціонує на місцевих рівнях. Тому основним напрямом нашої співпраці є контроль за тим, щоб органи місцевого самоврядування під час прийняття регуляторних актів не перешкоджали формуванню місцевого регіонального бізнесу”, – зазначив очільник Львівщини Максим Козицький.

Олексій Кучер наголосив, що що саме Львівщина стала першим регіоном, у якому активізовуватимуть державну регуляторну політику.

Під час зустрічі обговорили також план реалізації пілотної ініціативи зі створення сектору з питань регуляторної політики в межах департаменту економічної політики Львівської ОДА. Він має допомогти вдосконалити процедури реалізації регуляторних функцій на рівні області.

“Відповідно до меморандуму, спільно працюватимемо над тим, щоб вдосконалити регуляторні процедури, застосувавши ті інструменти регуляторної політики, які б сприяли економічному розвитку Львівщини та зменшили адміністративне і бюрократичне навантаження на бізнес. Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться досягти поставлених завдань та, як наслідок, сприяти розвиткові місцевого бізнесу”, – додав Максим Козицький.

Окрім того, у межах проекту «Регуляторна мапа України» будуть розповсюджувати інформацію про регуляторну діяльність місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування для ширшого залучення до неї громадськості та бізнесу.