k2FtbBdWr1

«Сьогодні Львівщина отримає 16 800 доз вакцини «Coronavac», – Олег Когут

«Сьогодні на Львівщину прибуде 16 800 доз вакцини, які використають для вакцинації цільових груп населення. А саме – працівників санітарно-курортних закладів, прокуратури, спецзв’язку та сфери паливно-енергетичного комплексу (великі енергомережі, шахти)», – розповів на сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині Олег Когут, регіональний координатор з вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині.

«Друга доза вакцин зарезервована. Також очікуємо на прибуття чергової партії вакцини «Pfizer», яка буде використана для вакцинації працівників закладів освіти всіх рівнів акредитації», – додав Олег Когут.

Він також розповів, що вже можна спостерігати результати пілотного проєкту вакцинації населення міста Моршин. Протягом останніх днів в Моршині не зафіксовано жодного випадку захворювання на ковід. Нагадаємо, що проєкт передбачає вакцинування 70 % населення міста, на разі щеплено 64 %.

Щодо вакцинації на Львівщині:

  • за останню добу провакциновано 1049 осіб;
  • станом на сьогодні в області провакциновано 73 927 осіб (одна доза – 69 990, дві дози – 3937);
  • на разі Львівщина знаходиться на третьому місці по темпах вакцинації в Україні після міста Києва (110 516 осіб) та Дніпропетровської області (84 367);
  • по Львівській області вакциною  «Covieshield»  провакциновано – 38 403 особи, «Astra Zeneca» – 24 070, «Coronavac» – 7686, «Pfizer» – 3768 осіб.

Олег Когут також зазначив, що кількість виявлених випадків захворювання на ковід на Львівщині знизилася, а кількість виписаних пацієнтів зростає.

Нагадаємо, минулого тижня заступниця гендиректора Львівського обласного лабораторного центру Марія Озірковська розповіла, що за місяць на Львівщині на 82 % знизився показник захворюваності на ковід.