Львівщина та Індонезія розвиватимуть економічну співпрацю: підсумки зустрічі Максима Козицького і Юдді Кріснанді

Сьогодні із робочим візитом на Львівщині перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді. Він анонсував відкриття Почесного консульства Республіки Індонезія у Львові та представив Почесного консула – Андрія Іонова.

Також Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні зустрівся з головою Львівської ОДА Максимом Козицьким, щоб обговорити напрямки подальшої співпраці.

«Дякую за ваш візит. Для Львівщини це великий день –  відкриття Почесного консульства Республіки Індонезія у Львові. Незважаючи на те, що ми далеко одні від одних на карті світу, відтепер наші країни стануть ближчими і це своєю чергою відзначиться на економічній співпраці, освітній, культурній тощо. Вже зараз ми маємо цілий перелік товарів і послуг, які експортуємо та імпортуємо навзаєм. Проте попереду нас чекає ще багато роботи»,-  зазначив очільник області.

Юдді Кріснанді відзначив ефективність проведеної роботи в області з протидії коронавірусній інфекції. Попри пандемію, як він зазначив, Львівщині ще й вдалось досягти відсотка економічного зростання.

А також наголосив, що й область, і місто Львів зокрема, мають великий потенціал до співпраці з Індонезією, зокрема в економічному секторі.

«Свідченням творчості людей, які тут мешкають є те, що тут розвивається ІТ промисловість, автомобільна, військове виробництво. Також географічне положення самої області біля кордону з Європейським Союзом робить місто і область таким собі стратегічним центром для економічного розвитку, торговельної співпраці, культурної. Присутність Почесного консульства у Львівській області – це не лиш класичний вияв дипломатичних відносин, ми хочемо, щоб це була дійсно реальна робота над економічною та торговельною співпрацею»,- зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді.

Говорили про те, як залучати бізнес до розвитку обох країн. Також Максим Козицький запросив гостя до участі у Міжнародному економічному форумі, проведення якого запланували на вересень цього року.