Львівщина долучилася до наймасштабніших учнівських змагань в Україні – «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Проводять їх з ініціативи Президента України Володимира Зеленського. У першому етапі Шкільних ігор, який відбувся у нашій області у жовтні-грудні 2023 року, взяли участь понад 5 тисяч учнів. Це школярі всіх вікових категорій. Провели 167 спортивних заходів.

Далі на учнів чекають ще чотири захопливих етапи – аж до всеукраїнського. У 2024 році це змагання за п’яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черлідинг. Плануємо, що упродовж цього року у шкільних лігах позмагаються до 50 тисяч дітей з нашої області.

❗️Безпека – насамперед, тому усі події проводять у координації з правоохоронцями.

Реалізовують проєкт Управління транспорту департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА спільно з Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, Львівським обласним Комітетом фізичного виховання Міністерства освіти і науки України, а також обласними осередками всеукраїнських федерацій з різних видів спорту.

«Протягом останніх років на Львівщині активно розвивається учнівський спорт», – відзначив очільник Львівської ОВА Максим Козицький

🥅Біля освітніх закладів облаштували понад 400 спортивних майданчиків зі штучним покриттям та тренажерами.

👫👬👭У 2023 році ІІІ Молодіжні спортивні ігри Львівщини об’єднали 25 збірних команд територіальних громад, а це близько 1000 учасників у 8 видах спорту.

⛹️‍♀️⛹️Своїм розпорядженням голова Львівської ОВА вніс розвиток учнівського і студентського спорту як окремий пункт Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021 – 2025 роки.

🙌🏻Запрошуємо учнів, вчителів, тренерів і громади Львівщини виходити на новий рівень та реєструвати команди у шкільній лізі: https://scl.gov.ua/