k2FtbBdWr1

У Мінрегіону розпочав роботу Оперативний штаб із забезпечення будівельними матеріалами, що сприятиме відновленню будівель та споруд, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф

На установчому засіданні під головуванням заступниці міністра розвитку громад та територій України Наталії Козловської був затверджений поіменний склад Оперативного штабу.

Також Оперативний штаб розпочав роботу щодо моніторингу ринку будівельних матеріалів.

“Ми плануємо започаткувати на постійній основі моніторинг поточного стану ринку будівельних матеріалів — наявних виробничих потужностей, фактичної наявності тих чи інших будівельних матеріалів, логістики їх постачання”, — сказала Наталія Козловська, голова Штабу.

За її словами це робочий інструмент, який дозволить пришвидшити відновлення об’єктів житлової, соціальної та критичної інфраструктури, а також будівництво нових споруд та будівель різноманітного призначення у регіонах.

Штаб на наступному засіданні планує заслухати одну із профільних асоціацій з аналізом ринку будівельних матеріалів.

Довідково;

Оперативний штаб із забезпечення будівельними матеріалами утворено як консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України. Очолює його заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська.

Основні завдання Штабу:

• координація діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, представників будівельного бізнесу та відповідних торговельних мереж для забезпечення будівельними матеріалами (виробами, продукцією) для відновлення постраждалих об’єктів;

• оперативне вирішення проблемних питань із налагодження постачання матеріалів (виробів, продукції) до кінцевого споживача.