Львівщина готова до нового опалювального сезону на 60%

У нашій області є 1682 котельні. Станом на сьогодні 1026 з них уже готові до роботи в осінньо-зимовий період.

На котельнях комунальної та відомчої власності створили запас вугілля, деревини та палетів.

На випадок відключення електроенергії заклади охорони здоров’я і соціального захисту на 100% забезпечили генераторами.

Постійно ведемо перемовини з донорськими організаціями, щоб створити в області максимально великий резерв альтернативних джерел живлення.

Затвердили Комплексний план проходження осінньо-зимового періоду 2023/24 року. Розробили план реагування у випадку кризових ситуацій, зокрема у разі ушкоджень об’єктів теплоенергетики, водопостачання, водовідведення, електропостачання та газопостачання. Усі фахівці профільних підрозділів знають, що мають робити.

Повністю підготуватися до нового опалювального сезону Львівська область має до 1 жовтня.