Львівська команда здобула призове місце в змаганнях “Найсильніший пожежний рятувальник 2021”

Упродовж 25-26 вересня у столиці відбулись Всеукраїнські змагання “Найсильніший пожежний рятувальник 2021”. Команди з майже усіх областей країни боролись за першість у кількох номінаціях. Призові місця здобули й “Галицькі леви”- команда Львівщини.

Змагання тривали на центральній вулиці Києва. На полі тривала запекла боротьба за першість, а на трибунах – шалений вир емоцій вболівальників.

Надзвичайники показали максимально високий рівень фізичної підготовки та вибороли свої нагороди й призові місця.

Отже, в номінації «Тандем чоловіки» лідерами став тандем з Києва – Володимир Дудка та Олександр Баран, друге місце вибороли львів’яни – Павло Ребій та Василь Кузь, бронзу здобули Роман Сільчук та Ігор Поліщук з Рівного.

Також призове третє місце в номінації «Тандем жінки» здобула команда Львова в особі Ольги Чабан та Віри Кобетяк. Конкуренцію дівчатам склали тандеми з Рівного та Вінниці.

В загальнокомандній естафеті переможцями стали:

1. І місце – команда міста Києва;
  2. ІІ місце – команда міста Рівного;
  3. ІІІ місце – команда міста Львова.