Упродовж двох місяців населення Львівської області навчають військово-медичної підготовки. Навчання відбувається в межах реалізації проєкту «Військово-медична підготовка населення в умовах військових конфліктів».

Проєкт став одним з переможців конкурсу серед інститутів громадянського суспільства для з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка

Громадська організація «Військово – патріотичний вишкіл «Патріот» вже не вперше реалізовує проєкти на території Львівщини та за фінансової підтримки департаменту комунікацій та внутрішньої політики.

Як зазначають у громадській організації, основними завданнями проєкту є:

  1. Організація військово-медичної підготовки населення, військово-медичної практики та максимальної підготовки громадян до складних умов військових конфліктів, інших надзвичайних ситуацій;
  2. Забезпечення активної участі населення у збереженні безпеки Держави від зовнішньої та внутрішньої загрози;
  3. Виховання дітей та молоді в дусі поваги до Українського Війська, формування в дітей національно-патріотичної свідомості та національної гідності.

Цьогоріч ініціаторам проєкту вдалось залучити до навчання понад п’ятсот осіб з числа ЗСУ, ветеранів АТО/ООС, членів їх родин та близько 3000 тисяч осіб у селах Стрілки Самбірського р-ну, Залужжя Яворівського р-ну, Залужани Дрогобицького р-ну, Годовиця Львівського р-ну.