k2FtbBdWr1

Львівська політехніка відзначає 20-літній ювілей створення кафедри соціології та соціальної роботи

Національний університет «Львівська політехніка» відзначає 20-річчя заснування кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних і соціальних наук.

З цієї нагоди науковий колектив та освітяни університету провели урочисту Академію на тему: «20 років досвіду підготовки фахівців соціальної сфери на засадах міжнародної співпраці й соціального розвитку: рефлексії та бачення перспектив подальшого розвитку».

Гаслом урочистої Академії стало: «Я – Ти – Ми: єдність у різноманітті!».

Привітав освітян та науковців з ювілеєм заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний та начальник Служби у справах дітей Володимир Лис. 

«Здавалося б, 20 років це не так вже багато. Однак, праця, яку вдалось зробити упродовж цих років у сфері соціальної науки це безумовно великий внесок у розвиток галузі, перш за все, зусиллями наукового колективу Львівської політехніки. Кафедра готує фахівців соціальної роботи, що для українського суспільства зараз надзвичайно актуально. Розвиток держави, та соціуму визначається якістю надання соціальних послуг. Цей розвиток неможливий без підготовки професіоналів, яких сьогодні готує в тому числі й Львівська політехніка», – зазначив заступник голови ЛОДА.

Принагідно Віталій Загайний вручив Подяки від імені голови Львівської ОДА науковому колективу університету та фахівцям у сфері соціальної роботи.

За вагомий особистий внесок у підготовку високо кваліфікованих кадрів для системи соціального захисту населення і захисту прав дітей та з нагоди 20-річчя з часу заснування кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» почесною грамотою та подяками нагородили:

  • Клос Лілію – доктора педагогічних наук, завідувача кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук НУ «Львівська політехніка»;
  • Савка Віктора – кандидата соціологічних наук, завідувача кафедри соціології та соціальної роботи в період з 2001 по 2003 роки;
  • Гайдук Ніну – кандидата педагогічних наук, позаштатну радницю освітньої програми «Соціальна робота» кафедри соціології та соціальної роботи;
  • Курляк Ірину – доктора педагогічних наук, завідувача кафедри упродовж 2002-2005 років.
  • Козак Марту – доцента кафедри, кандидата біологічних наук;
  • Климанську Ларису – професора кафедри, доктора політичних наук.

Довідково:

Підготовка бакалаврів за напрямом «Соціологія» розпочалась в Національному університеті «Львівська політехніка» ще у 1999 році на кафедрі інженерно-педагогічної підготовки ІГСН у межах реалізації Міжнародного українсько-канадського мегапроєкту «Реформування соціальних служб в Україні».

Співпраця кафедри з Львівською облдержадміністрацією триває давно, ще з 2001 року. Якщо говорити про останні роки, то у 2021 році вперше у співпраці зі Службою у справах дітей, Львівським обласним центром соціальних служб, Благодійним фондом «Галицька фундація» на кафедрі соціології та соціальної роботи «Львівської політехніки» відбулась «Літня школа молодого соціального лідера».