333 млн грн податку на прибуток надійшло до бюджету області від початку року

Як повідомлялираніше, Львівщина на 1 жовтня посідає сьоме місце серед областей України за динамікою надходжень до місцевих бюджетів порівняно з минулим роком. У цьому році – це найвищий рейтинг Львівщини.

«Не в останню чергу такого прогресу досягнуто завдяки суттєвому зростанню надходжень податку на прибуток підприємств. За 9 місяців до бюджету області поступило 333 млн грн цього податку, тоді як за відповідний період торік – лише 215 млн грн. Зростання на 55 % є найбільшим з-поміж усіх основних податків і платежів, що надходять до місцевих бюджетів», – розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

До п’ятірки лідерів – платників податку на прибуток на Львівщині входять:

• ТзОВ „Радехівський цукор”,
  • ТзОВ „Леоні Ваерінг”,
  • ТзОВ „Свісс Кроно”,
  • ПП „Нордік”
  • ПрАТ „Львівобленерго”.

У січні-вересні цього року зазначені суб’єкти господарювання сплатили обласному бюджету податку на прибуток у 4,4 рази більше, ніж за відповідний період торік, а саме – 50,1 млн грн.