Львівська райдержадміністрація провела семінар-нараду з актуальних питань оборонної роботи та цивільного захисту

Розбудова потужної територіальної оборони та створення руху опору, разом з підготовкою громадян до захисту держави формують систему національного спротиву. Відповідно передбачається залучення широких верств населення, що сприятиме підвищенню рівня національної стійкості й обороноздатності держави в умовах різних загроз.

Важливе місце в організації цивільної складової тероборони займають органи державної влади та органи місцевого самоврядування. І сьогодні з відповідальними фахівцями з питань цивільного захисту та оборонної роботи територіальних громад району проведено семінар-нараду з актуальних питань оборонної роботи та цивільного захисту.
Зокрема, розглянуто питання щодо:
– стану виконання ТГ району завдань з територіальної оборони та національного спротиву;
– виконання завдань ТГ у сфері цивільного захисту з утримання фонду захисних споруд у готовності до використання за призначенням;
– організації проведення евакуації та підготовки для розміщення евакуйованого населення і його життєзабезпечення.