Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що на території району 8 – 9 червня очікується висока пожежна небезпека (4-ий клас). Закликаємо усіх дотримуватись правил пожежної безпеки – не випалювати суху траву та інші рослинні залишки, не розпалювати вогнища у непристосованих для цього місцях.
Висока пожежна небезпека в умовах виникнення загоряння сухої трави, торфу та лісових насаджень може призвести до виникнення масштабних пожеж, які становитимуть загрозу життю і здоров’ю людей, довкіллю, житловим будинкам та інфраструктурі.
Поводьтесь з вогнем обережно!
Ще більше новин:
Вирівнювання податкоспроможності громад на 2025 рік
Податківці проводять тренінги для платників податків
Внесено зміни до Податкового кодексу України, які стосуються благодійної допомоги та одноразового (с...
Коли можна починати використовувати землю згідно з договором оренди?
Навчання щодо правильності заповнення відомостей про виборців
У Львові відпрацювали дії під час виникнення надзвичайних ситуацій природного та воєнного характеру