Львівська РВА розпочала співпрацю із американською організацією, яка підтримує місцеві громади

Мали робочу зустріч із представниками організації «King & George», яка вже 25 років займається приватною забудовою, реконструкцією, відродженням міст та інвестиціями в активи нерухомості у США та Латинській Америці.

Інвестиції організації на понад 2 млрд доларів зосереджені на зовнішніх ринках та дрібних фермерських господарствах через придбання та зміну позиціонування підприємств харчової промисловості.

Під час зустрічі обговорити вступ до «King & George», механізми фінансування від уряду США, а також ситуацію у Львівському районі щодо внутрішньо переміщених осіб, відповідні інвестиційні вимоги та потенційні можливості спільних проектів.

Сподіваємося на плідну співпрацю та підтримку соціальних проєктів у Львівському районі!