Львівська РВА співпрацюватиме із дитячим фондом ООН (UNICEF) в проєктах освіти та захисту дітей

5 вересня начальниця Львівської РВА Христина Замула провела робочу зустріч із керівницями проєктів із захисту дітей і освітніх програм Західного регіонального офісу дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні Світланою Стельмах та Ольгою Котовською.

Відтак обговорили співпрацю із фондом щодо освіти:

• створення класів безпеки;
  • навчання дітей із протимінної безпеки;
  • розвиток дошкільної та позашкільної освіти.

“Також плануємо обʼєднати зусилля для допомоги ДБСТ та прийомним сім’ям, супроводу дітей та сімей у складних обставинах, психологічної підтримки, запобігання насильству у сім’ї. Поза тим необхідним є й розвиток соціальних послуг у громадах”, – зазначила очільниця РВА.

Окрім цього, учасники зустрічі бговорили також можливу співпрацю щодо молодіжної політики: лідерство, профорієнтація, створення молодіжних спільнот у громадах.

Відтак спільно визначили напрямки та плани дій щодо співпраці між РВА та фондом.