Питання ведення обліку та захист прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах обговорили фахівці служби у справах дітей Львівської РВА під час координаційної наради з колегами із Жовківської та Добросинсько-Магерівської територіальних громад.
Окрім цього питання, учасники наради обговорили порядок розгляду звернень громадян щодо захисту житлових та майнових прав дітей, надання дозволу орану опіки та піклування на вчинення правочинів щодо житла та захист прав та інтересів дітей із внутрішньо переселених сімей з окупованих територій.
Ще більше новин:
35-ті роковини Чорнобильської катастрофи
Програма з обміну ламп тепер доступна для шкіл, садків та лікарень
У Рава-Руській громаді відкрили дитячо-юнацьку спортивну школу
Інтерактивна карта допомоги для захисників та їхніх родин на Львівщині
Подяки та почесні нагороди вручили медикам Кам'янка-Бузької територіальної громади
Синоптики попереджають про негоду на Львівщині