k2FtbBdWr1

Львівська РВА та БФ «СІД ФОРУМ УКРАЇНА» уклали Меморандум задля розвитку економічної безбар’єрності для людей з інвалідністю

4 грудня Львівська РВА та благодійний фонд «СІД ФОРУМ УКРАЇНА» уклали Меморандум про співробітництво задля розвитку економічної безбар’єрності для людей з інвалідністю із особливим фокусом на ветеранів, – про це повідомила начальниця Львівської РВА Христина Замула.

“У час війни бізнес є одним із основних джерел наповнення бюджету та запорукою розвитку і відбудови громад. Відтак важливо підтримувати підприємців, які започатковують власну справу. Зокрема – і людей із інвалідністю та ветеранів”, – зазначила під час підписання Христина Замула.

Згідно з Меморандумом, сторони спільно працюватимуть над розробкою програм підтримки підприємців із інвалідністю та ветеранів, сприятимуть створенню та інтеграції спільноти підприємців із інвалідністю, ветеранів та тих, хто планує започаткувати свій бізнес, до місцевих бізнес-спільнот, популяризуватимемо підприємницьку діяльність серед ветеранів та людей із інвалідністю.