Львівський лучник Георгій Іваницький виборов срібло чемпіонату Європи

_1623062552_613x321_3_0_nw

У Туреччині завершились командні змагання чемпіонату Європи серед чоловіків зі стрільби з лука. У складі національної збірної команди України успішно виступили й лучники Львівщини.

До фіналу дійшла чоловіча збірна України у складі львів’янина Георгія Іваницького, сумчанина Олексія Гунбіна та Івана Кожокаря з Чернівців. На змаганнях команда перемогла лучників з Австрії, Польщі та Іспанії. У фіналі українські атлети поступилися збірній Нідерландів – 3:5.

Близькою до медалі була Вероніка Марченко. У боротьбі за бронзу Вероніка у складі жіночої команди разом з Анастасією Павловою з Нової Каховки та Лідією Січеніковою з Чернівців поступилась спортсменкам з Данії з рахунком 4:5.

Розповісти у соціальних мережах

Мешканців Львівщини запрошують долучатися до використання відновлюваних джерел енергії
День захисту дітей: у Львові для найменших організували святковий захід
Дорожники ремонтують автошлях Красів – Поляна