Львівський район готовий до обслуговування доріг у зимовий період

Зважаючи на те, що у районі є важливі логістичні шляхи до країн Євросоюзу, та задля комфорту і безпеки мешканців дорожні служби у громадах достатньо забезпечені снігорозчищувальною технікою та необхідними інструментами.

Також у районі діятимуть місця для відстою великогабаритного транспорту на автомобільних дорогах загального значення.

Перелік стоянок – за посиланням: https://bit.ly/3ESCUF9

Нагадаю, що через територію Львівського району пролягають 464,4 км доріг загальнодержавного значення, 168,4 км – обласного та 1459,9 км – районного.

Відтак, для обслуговування цих шляхів комунальні служби у громадах забезпеченні понад 60 одиницями техніки, більш ніж 2 тисячами тонн піскосуміші, майже 100 тоннами солі та понад 20 тисячами літрів пального.

Закликаю водіїв відповідально поводитися на дорозі, дотримуватися правил безпечного руху під час ожеледиці та поганої видимості, з розумінням поставитися до того, що через обмежений фінансовий ресурс, ситуацію в країні виконувати дорожні роботи цьогоріч буде складно.

Як повідомили раніше у Львівській ОВА, цьогоріч для Служби автомобільних доріг Львівської області виділили 600 млн гривень з державного бюджету.

З обласного бюджету на утримання доріг скерували 240 млн гривень.

Однак разом – вистоїмо!