Львівський центр екстреної медицини закупив 50 нових “швидких”

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф уклав угоди на закупівлю 50 автомобілів різних типів швидкої медичної допомоги загальною вартістю 95,42 млн гривень.

Як повідомив керівник медзакладу Андрій Васько, швидкі придбали за кошти, отримані від Національної служби здоров’я України відповідно до “ковідного” пакету.

“Закупили 30 авто типу “В” на базі Citroen. Вартість кожної автівки – 1,96 млн гривень. 10 повнопривідних авто на базі TOYOTA Land Cruiser Prado вартістю 1,6 млн та 10 повнопривідних авто типу “В” на базі Volkswagen Crafter за 2,06 млн для важкодоступних та гірських територій області”, – зазначив Андрій Васько.

Також він наголосив, що під час проведення закупівлі загальна сума зекономлених коштів становить близько 4,5 млн гривень в порівнянні з цінами на аналогічні моделі машин.

Автомобілі відповідають стандартам ДСТУ та будуть поставлені до липня місяця цього року.

“Завдяки діям досвідченого керівництва обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф оновлюється автопарк “швидких”. У квітні очікуємо також прогнозовану поставку – ще 50 автомобілів екстреної медичної допомоги від Міністерства охорони здоров’я, а відтак автопарк Львівського Центру буде повністю укомплектованим. Загалом наша екстренка здійснює щодня близько 700 викликів. Переконаний, ці автомобілі врятують не одне життя. Також хочу відзначити роботу колективу Центру над втіленням пілотного проєкту з аеромедичної евакуації пацієнтів в Україні. Львівщина є піонером з реалізації цього проекту і команда закладу активно долучилася до формування державної політики в цьому напрямі. Щиро дякую медичним працівникам за вашу відповідальність і героїзм”, – наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

Оксана Буй