Максим Козицький привітав Львівщину та Україну з Днем Державного прапора

Сьогодні Львівщина разом з усією Україною відзначає День Державного прапора. Привітав українців голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Прапор – це один із найбільших, найвищих символів державності. Це та свята річ, яку не дозволяє собі втратити жодне військо. Це те, що означає: «Тут – Україна!».

Саме тому прапори завжди є свідками і учасниками найважливіших в історії подій.

Його бережемо як найбільшу цінність! А його втрата в бою вважається великою ганьбою!

Його переховували!

Українські синьо-жовті та червоно-чорні прапори знаходять донині з архівами в сховках Української повстанської армії – закопані в землі, сховані під престолами храмів, в бджолиних вуликах, повертають із еміграції.

За нього вмирали!

У квітні 2014-го за український прапор на Донбасі викрали і жорстоко вбили Володимира Рибака. За те, що він на будівлю Горлівської міськради захотів повернути наш синьо-жовтий стяг.

Я уявляю вежу Донецького аеропорту тільки з українським прапором. Таким понищеним вітрами і кулями, обгорілим, але живим на вітрі.

Він дає нам силу і волю до перемоги!

Пам’ятаєте той великий український стяг, котрий В’ячеслав Чорновіл з колегами-депутатами внесли у сесійну залу після проголошення Акту про Незалежність?

Або український прапор, який двічі знімали окупанти з садиби Володимира Балуха у Криму? Навіть після того, як окупаційний суд у 2015 році запроторив його за грати перший раз за наш стяг – він повторно його вивісив і не злякався подальших переслідувань!

Пригадаймо ті прапори, які ми вивісили на свої будинки, машини, вікна і балкони під час Революції Гідності. Вони всім нам додавали сили у нашій боротьбі, будучи своєрідним дороговказом!

Кожен український прапор – навіть пов’язка на рукаві нашого військового – має найвищу цінність.

Тому сьогодні, у переддень 30-ї річниці Незалежності, піднімаючи найбільший прапор у Львові, маю особливу честь сказати ці слова:

З Днем Прапора!

Слава Україні!

Нагадаємо, що сьогодні з нагоди Дня Державного Прапора та 30-річчя Незалежності України на території Академії Сухопутних військ відкрили найбільший флагшток області.