Максим Козицький привітав випускників шкіл, які набрали найбільшу кількість балів на ЗНО

У Львівському національному університеті імені Івана Франка сьогодні відзначили випускників, які набрали рекордну кількість балів під час ЗНО. Випускників привітав голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Відмінникам, які отримали 200 та 400 балів, вручили грамоти та грошові подарунки у розмірі 9200 та 18400 тисяч гривень відповідно.

«Хотів би подякувати вам і вашим батькам за важку працю, вашим вчителям за ту роботу, яку вони у вас вкладали. Львівська область щороку має все більше і більше таких випускників. Це результат роботи кожного з вас над собою. За цими результати стоїть важка праця. Бажаю ніколи не збавляти темп!

Завдяки таким як ви, Україна має шанс розвинутись як цивілізована європейська держава. Також хочеться побажати вам не забувати мріяти. Мрійте великими категоріями, і мрійте про те, що все збудеться!», – звернувся до молоді Максим Козицький.

В області понад 70 учасників зовнішнього незалежного оцінювання отримали по 200 балів, а троє – по 400.

«Ви справились з дуже серйозним важливим завданням. Львівщина вами пишається! Ваше перше вагоме досягнення – лише перше на шляху. Нам приємно, що Львівщина потрапила на 2 місце в Україні за кількістю 200-бальників. Не забувайте, що Львів – це столиця студентства. Департамент освіти і Львівська ОДА спільно з нашими закладами вищої освіти започаткували конкурс для студентів. Подавайте свої розробки, а конкурсна комісія, яка складається  з відомих науковців, обере найкращих», – наголосив під час нагородження директор департаменту освіти і науки Олег Паска.

Випускник фізико-математичного ліцею Матвій Притула, який отримав 400 балів із фізики та математики, уже вступив до Українського Католицького університету та закликає школярів мріяти і не боятися нових звершень.

«Своїм ровесникам та молодшим школярам раджу мріяти по-великому. Не боятись ставити перед собою великі цілі, послідовно працювати над собою, не відмовлятись від допомоги і не лінуватись. Отриманню таких високих результатів дуже посприяли мої вчителі, які реально вкладали душу та всі свої уміння у викладання.  Важливою складовою також є самодисципліна. Окрім того, я вірю, що не останню роль відіграла духовна частина, адже я християнин. Довгий час я навчався в музичній школі, а там дають дуже хороший вишкіл самоорганізації, наполегливості і уміння вкладатись у дедлайни. Якщо щиро сказати, не можу стверджувати, що за навчанням я світу не бачив, був час і волейбол пограти, який я дуже люблю, і з друзями зустрітись. Певна річ, були пріоритети», – поділився враженнями Матвій Притула.

Найбільшу кількість 200 балів здобули після проведення оцінювання з англійської мови: 31 особа із понад 12 тисяч зареєстрованих. З математики 20 учнів здобули максимальний бал. Чотирнадцять осіб змогли досягти найвищого результату із біології. Тричі результат у 200 балів продемонстрували випускники шкіл області після тестувань із української мови та літератури, історії України, фізики. Один учень львівської школи здобув максимум із предмета «Українська мова», двоє – з тесту «Українська мова і література», двоє із предмета «Хімія».

«Ви є  успішні у своєму пориві освоїти нові знання, сформувати потенціал інтелектуала. Ви талановиті молоді люди, але до таланту, який заклав Бог, ще потрібна праця, перш за все – праця над собою. Коли інші розважались чи відпочивали, ви працювали. Це ваша перша перемога  над собою. Вітаю вас з тим, що ви сформували з себе молодого інтелектуального українця! Тільки такі як ви збудують Україну інтелектуально, економічно і територіально незалежну. Ваша віра в себе – це той фундамент, який дозволить нам говорити про успішне майбутнє України», – акцентував ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник.