k2FtbBdWr1

Військовослужбовці на Львівщині змагаються за Кубок оперативного резерву Збройних Сил України

На спортивно-стрілецькому комплексі «Карабін» триває Кубок оперативного резерву Збройних Сил України з прикладної стрільби карабіном. Змагання відбуваються під патронатом Львівської обласної державної адміністрації та Федерації практичної стрільби України. Учасників привітав заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

«Такі змагання – гарна можливість для нашої молоді  безпосередньо поспілкуватися з військовими та ознайомитися з кращими зразками техніки, поставити багато питань, які давно цікавлять про ситуацію на Сході та отримати правильні й правдиві відповіді», – зазначив Віталій Загайний.

Змагання відбуваються в особистому та командному заліках. Серед учасників – представники оперативного резерву ДШВ, ССО, КСВ та ВМС.  Гості заходу мають можливість ознайомитись із сучасними зразками озброєння, військової техніки, засобів десантування та зв’язку Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Кубок присвячений Дню Захисників та Захисниць України. Військовослужбовці змагаються у відкритому напівавтоматичному класі та стандартному напівавтоматичного класу. Відстань для ураження мішеней сягає від 2 до 300 метрів.

Нагадаємо, спортивно-стрілецький комплекс «Карабін» діє у селі Товмач на Кам’янка-Бужчині. Його заснував учасник російсько-української війни, десантник Володимир Ратушняк.