Максим Козицький разом з громадськістю вшанував пам’ять Великого Кобзаря

Сьогодні, 9 березня, Львівщина урочисто відзначає 207-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Разом із громадськістю представники влади поклали квіти до пам’ятника Кобзарю, що у центрі Львова. Усі присутні, у супроводі хорової капели «Дударик», спільно виконали «Реве та стогне Дніпр широкий».

«Постать Тараса Шевченка вже давно стала національним символом України. Сьогодні, коли ми відзначаємо 207-річницю від дня його народження, здавалося б, ми знаємо усе про нього та його творчість. Але феномен Шевченка у тому, що щоразу, коли повертаємося до його постаті і творчості, завжди відкриваємо щось нове. Шевченко ніколи не перестає вражати і захоплювати. Особливо, коли перестаєш дивитися на нього крізь призму канонів і шаблонів. І такий сучасний погляд на Тараса Шевченка аж ніяк не применшує його геніальності. А навпаки робить його ще актуальнішим, ще важливішим. Адже його слова – це те, що ніколи не дасть заснути нашій совісті і честі», – зазначає голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Також у межах святкувань біля пам’ятника великому українцю провели флешмоб «Шевченківські читання». Студенти Львівського фахового коледжу культури та мистецтв декламували вірші Тараса Шевченка.