У межах робочого візиту голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький відвідав ще один об’єкт президентської програми «Велике будівництво», який реалізують на Львівщині – загальноосвітню школу І-III ступенів в смт Гніздичів Жидачівського району.

Будівництво освітнього об’єкта розпочали у 2015 році, на що загалом передбачили 64,3 млн гривень. Будівництво фінансується з бюджетів різних рівнів. Замовником робіт є Гніздичівська селищна рада.
У школі, яку має Гніздичів нині, у три зміни навчаються понад 300 дітей. Нова ж призначена для 432 учнів.
При огляді будівництва, голова Львівської ОДА Максим Козицький зазначив, що роботи на об’єкті потрібно активізувати.
«Не може такого бути, щоб в нинішній час діти вчилися у складних умовах, у вологих приміщеннях і тісних класах, ходили до школи у три зміни, тільки тому, що якісь чиновники на місцях не можуть правильно і вчасно підготувати та оформити всі необхідні документи! Саме на місці треба якісно і постійно контролювати процес. Зараз є всі гроші та всі умови для того, щоб Гніздичівську школу завершити до кінця цього року», – прокоментував хід будівництва Максим Козицький.
До завершення проєкту будівництва школи необхідно:
  • провести зовнішнє та внутрішнє оздоблення приміщень;
  • влаштувати зовнішні мережі та споруди водо-, тепло- та газопостачання;
  • зробити монтаж електропроводки, електроосвітлення, вентиляції, опалення, теплопостачання, комп’ютерної мережі, пожежної сигналізації, блискавкозахисту;
  • облаштувати спортивні майданчики, ліфт та інший безбар’єрний доступ;
  • забезпечити благоустрій та озеленення території.
 Нове приміщення загальноосвітньої школи в смт Гніздичів складається з двох поверхів. Відповідно до проєкту, тут передбачили: будівництво коридорів, навчальних класів, спортзалу, роздягальні з душовими та санвузлами, вестибюля, гардеробу, кухонного блоку. А також будівництво актового залу, влаштування фізкультурно-спортивної та навчально-дослідної зон, майданчиків для гімнастики та відпочинку дітей різного віку.