13 травня, голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся із заступником Голови Представництва Європейського Союзу в Україні Ремі Дюфло.

Очільник області подякував за тверду позицію підтримки ЄС боротьби України за територіальну цілісність з російським агресором. А також – готовність ЄС до участі у Кримській платформі на найвищому рівні.

Так, сторони обговорили питання європейської інтеграції, а також актуальні виклики та проблеми.

Зокрема, це пандемія коронавірусу. Так Максим Козицький розповів гостю, як Львівщина бореться з цією недугою.

«Львівщина з перших днів мобілізувала усі сили на боротьбу з вірусом. Так за незначний час ми змогли суттєво збільшити кількість ліжкомісць у медзакладах та забезпечити їх киснем. Сьогодні ліжкова мережа області складає 4855 ліжок, 4380 з них – забезпечені киснем. Також Львівщина сьогодні третя в Україні за темпами вакцинації»,-  зазначив очільник області.

Тут говорили й про «зелені цифрові сертифікати», які міститимуть інформацію про вакцинацію, імунітет після хвороби та здані тести, які нещодавно презентувала Єврокомісія.

Порушили й тему економічного розвитку регіону, питання децентралізації.

«Дякуємо ЄС, зокрема програмі U-LEAD з Європою, яка організаційно і фінансово сприяє децентралізації через покращення якості надання адміністративних послуг у громадах»,-  зазначив очільник області.

Та додав, що Львівщина продовжує активно співпрацювати з Європейським Союзом.

«Це й об’єкти в межах програми секторальної підтримки ЄС, проєкти регіонального розвитку. Про плідну співпрацю свідчить і той факт, що сьогодні на території Львівщини реалізується майже пів сотні проєктів міжнародної технічної допомоги, де бенефіціаром є Львівська облдержадміністрація, а головним донором МТД – Європейський Союз»,-  зазначив Максим Козицький.

Також голова Львівської ОДА запросив заступника Голови Представництва ЄС в Україні до участі у заході з нагоди Дня Європи, який відбудеться у Львівській Політехніці 21 травня. Тут презентують наукову позицію Львівщини та України через винаходи, досягнення і першість у світі, та зокрема Європі, наших вчених.