k2FtbBdWr1

Мешканців Львівщини закликають не користуватись нелегальними перевезеннями

Сьогодні на автодорозі Львів-Пустомити-Меденичі неподалік села Велика Горожанка трапилась аварія за участю нелегального перевізника «ЕКСПРЕС-ТАКСІ-2020», що надавав послуги із перевезення пасажирів за напрямом Львів-Пустомити-Дрогобич.

Управління транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації закликає мешканців області не користуватись нелегальними транспортними перевезеннями.

“Варто відзначити, що нелегальні пасажирські перевезення – це в першу чергу відсутність безпеки проїзду, на таких перевезеннях пасажири не є застрахованими, водії не проходить медичного огляду, а транспортний засіб не проходить огляд механіка на справність, що суттєво впливає на безпеку проїзду”, – зазначив керівник управління Степан Рудницький.

Водночас, він наголосив, що у Львівській області пасажирські перевезення здійснюють 55 перевізників, які обслуговують 707 маршрутів, в тому числі 409 приміських і 298 міжміських внутрішньообласних. Загальна кількість автобусів, залучених до обслуговування маршрутів становить 1359 одиниць.